otvorené: 09:00 - 21:00 en

Každý utorok a štvrtok roztáčame v Optime Koleso šťastia.

Dátum aktuality:

V hre sú atraktívne ceny, ako napríklad vstupenky do Steam Factory, Jump Arény, Kryo komory, Cinemaxu, ale i zľavy, nápoje, či iné bonusy. Stačí v ten deň urobiť nákup nad 20 EUR a smelo zatočiť so svojim šťastím.

 

Neváhajte a chopte sa svojej šance.

 

Optima má darček k nákupu pre každého.

 

Optima. Myslí na vás.

 

Pravidlá súťaže

Spoločnosť Palm Corp s.r.o. usporadúva v OC Optima spotrebiteľskú súťaž s názvom

 

KOLESO ŠŤASTIA

 

Pokúšajte svoje šťastie s nami každý utorok a štvrtok v čase od 10:00 do 20:00 a zatočte kolesom po každom Vašom nákupe nad 20€. Hrá sa o vstupenky do kina, zábavných atrakcií, športových zariadení v rámci OC,  zľavy do jednotlivých obchodov a ďalšie množstvo cien, ktoré budú aktuálne vystavené a začlenené do výherných kategórií v blízkosti Kolesa.

 

Do hry sa môže zapojiť každý kto sa preukáže hosteske pokladničným dokladom z ktoréhokoľvek obchodu v OC Optima v hodnote nad 20€, uskutočneného v utorok a vo štvrtok, to znamená v deň súťaže.

 

Z hry sú vylúčené pokladničné doklady z nákupov v Bille; z bánk; doklady o vkladoch na účet; pokladničné doklady z tipovacích spoločností a lotérií; doklady z nákupu darčekových kariet, poukážok a iných platobných kariet, ktoré slúžia na ďalšiu úhradu, alebo sa za ne nenakupujú priame tovary a služby u nájomcov OC Optima, napr. paysafe, darčeková platobná karta, nákupná poukážka z DM Drogery Markt, HUMANIC a pod.

 

Súťaž prebieha každý utorok a štvrtok až do odvolania.

 

OC Optima si vyhradzuje právo publikovania informácií z tejto súťaže, právo meniť počas súťaže pravidlá hry a zasahovať do jej priebehu.

 

Výhercovi bude výhra odovzdaná priamo na mieste konania akcie proti podpisu.

 

Prevzatím výhry udeľuje spotrebiteľ spoločnosti Palm Corp s.r.o., v súlade s §7 zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov, súhlas so spracovaním osobných údajov, za účelom preverenia platnej účasti v hre a na marketingové účely, a to po dobu 5 rokov.

 

Nárok na cenu musí byť uplatnený najneskôr do konca mesiaca, v ktorom sa zákazník zúčastnil hry.

 

Vymáhanie výhry súdnou cestou je vylúčené.

 

Do súťaže sa môže zapojiť každý občan SR starší ako 18 rokov.

 

Zo súťaže sú vylúčení všetci zamestnanci OC Optima a zamestnanci nájomcov obchodného centra OC Optima.