otvorené: 09:00 - 21:00 en

Schwarzkopf Elite Model Look SR 2023

Dátum aktuality:

Castingová tour sa uskutoční v dňoch od 26. mája do 30. mája v obchodných centrách vo všetkých regiónoch Slovenskej republiky. Do súťaže sa môžu prihlásiť slečny vo veku 13 až 21 rokov s výškou nad 170 cm a mladí muži vo veku 15 až 23 rokov s výškou nad 183 cm. Všetkými castingami bude sprevádzať ambasádorka súťaže topmodelka a zakladateľka občianskeho združenia Vetulus, ktoré sa venuje seniorom, Michaela Kocianová.

 

Riaditeľ súťaže Schwarzkopf Elite Model Look pre ČR a SR Sáša Jány k projektu hovorí: “Castingy sú skvelou možnosťou pre mladých ľudí, ako sa nám predstaviť v regiónoch po celej Slovenskej republike. Veľmi ma teší, že náš projekt, ktorý nehľadá dokonalé tváre, ale potenciálne talenty, ktoré majú chuť sa rozvíjať a uspieť v modelingu na špičkovej úrovni, sa teší takému zájmu. Som veľmi hrdý, že Elite Model Look je už viac ako tri dekády zárukou najlepšieho servisu pre začínajúce modelky a modelov a zároveň najúspešnejším projektom v budovaní kariér.“

 

Všetci účastníci castingu absolvujú vstupný pohovor so zástupcami agentúry Elite. V rámci castingov budú prebiehať losovania o výrobky vlasovej kozmetiky Schwarzkopf, produkty veganskej pleťovej kozmetiky Waunt od Oriflame a predplatné časopisu EMMA. Schwarzkopf odborníci poradia, ako sa starať o vlasy a na niektorých castingoch bude možné sa nechať učesať profesionálnym kaderníkom. Účastníci budú mať taktiež možnosť sa zapojiť do daľších aktivít značky Schwarzkopf, ako napríklad vytvorenie si obalu niektorého z produktov značky so svojim portrétom. O poradenstvo a zvýraznenie prirodzenej krásy sa na castingoch vo vybraných mestách postarajú profesionálne vizážistky značky Oriflame, od ktorých sa bude možné nechať nalíčiť alebo absolvovať test stavu pleti.

 

Vo vybraných mestách predvedú modelky a modelovia agentúry Elite Model Management Bratislava nové trendy v oblasti účesov a farieb značky Schwarzkopf, ktorá je už viac než 120 rokov priekopníkom, pokiaľ ide o vlasy, a ktorá neustále pracuje na spojení odbornosti a presnosti.

 

Najneskôr do 21 dní po ukončení všetkých castingov budú kontaktovaní všetci tí, ktorí postúpia do užšieho výberu. Víťazka a víťaz národného finále,ktorí spolu s ostatnými finalistami absolvujú augustové sústredenie v hoteli Andaz Prague budú reprezentovať Slovenskú republiku na jubilejnom 40. svetovom finále Elite Model Look.

 

Generálnym partnerom súťaže Schwarzkopf Elite Model Look SR 2023 je Schwarzkopf, ďalšími partnermi sú Oriflame, lifestylový internetový magazín FEMINITY a hotel Andaz Prague. Mediálnymi partnermi sú rádio VÍVA, magazín EMMA a Bigmedia.

 

Zo súťaže Elite Model Look organizovanej agentúrou Elite Model Management vzíde každý rok budúca hviezda modelingového priemyslu. Od svojho vzniku v roku 1983 vyhľadáva Elite Model Look nové talenty po celom svete. Objemom, kvalitou a profesionálnym prístupom je dnes táto súťaž najväčšou a najprestížnejšou svojho druhu na svete. Koná sa vo viac než 30 krajinách sveta a každoročne sa do nej prihlásia desaťtisíce začínajúcich modeliek a modelov.

 

Prostredníctvom Elite Model Look boli objavené mnohé známe tváre z titulných strán svetových módnych časopisov. Súťaž pomohla odštartovať kariéry takých modelingových hviezd súčasnosti, ako sú napr. Cindy Crawford, Gisele Búndchen, Hana Jiríčková, Michaela  Hlaváčková, Michaela Kocianová, Sasha Gachulincová, Linda Vojtová (svetová víťazka EliteModel Look 2000), Denisa Dvončová (svetová víťazka Elite Model Look 2003), Barbora Podzimková (svetová víťazka Elite Model Look 2014), Jana Tvrdíková (svetová víťazka Elite Model Look 2016), Andrej Chamula (svetový víťaz Elite Model Look 2019), či Amélie Konšelová (svetová víťazka Elite Model Look 2021).