otvorené: 09:00 - 21:00 en

Verejné váženie bojovníkov RFA

Dátum aktuality:

Týmto Vás pozývame na verejné váženie bojovníkov RFA deň pred zápasom – 1.12.2023 od 17:00 na námestí pri supermarkete BILLA.

 

Real Fight Arena vstupuje na profesionálnu scénu MMA a v pláne má priniesť umenie bojových športov širokému publiku divákov v tej najvyššej kvalite. To, že domáci bojovníci majú čo ponúknuť, aj v porovnaní so svetovo uznávanými súpermi ani nemusí byť reč.

 

RFA avšak nezostáva len pri domácej česko-slovenskej scéne, útočí aj na medzinárodný trh, preto už teraz spolupracujeme so zaujímavými zahraničnými menami z Poľska, Srbska či dokonca Kuby. V klietke sa predstavia aj svetové MMA hviezdy z UFC či iných špičkových organizácií. Okrem populárnych MMA zápasov, pripravujeme zápasy v postoji – Real Fight zápasy pod pravidlami Muay Thai v malýchi rukaviciach, čo bez pochýb pridá na atraktivite tohto bojového športu.

 

RFA je tu s cieľom je podporiť slovenské a české základne bojovníkov, ktorým pomôžeme na ceste stať sa nielen profesionálmi, ale aj hviezdami MMA. Okrem iného, ako prvá organizácia na česko-slovenskej scéne, podporujeme aj amatérskych bojovníkov a už teraz pripravujeme prvé spolupráce s IAF, SLAM, MMAA a ďalšími.

 

www.rfa.live